Serwis Trójmiejski

Twój portal informacyjny

Najlepsze kluby w Sopocie

Sopot to jedno z najpopularniejszych miast na polskiej mapie imprezowiczów. To właśnie tutaj zabawy są najlepsze, najdłuższe i z najlepszą muzyką. Zjeżdżają się tutaj ludzie z całej Polski. Mówi się, że Sopot to polska Ibiza, pełna najlepszych imprezowych miejsc i najfajniejszych dziewczyn. Wiele osób straciło tutaj dla nich głowę, zwłaszcza obcokrajowców. Jeśli więc szukacie najlepszego miejsca na weekendową imprezę, koniecznie przeczytajcie o najlepszych miejscówkach.
Atelier
W początkowym zamyśle twórców Atelier, miała to być kawiarnia. Ze względu na duży lokal szybko jednak zmieniono plany i Atelier stało się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Sopocie, zarówno przez mieszkańców jak i turystów. Imprezy taneczne są tutaj genialne, a każdy kto się tutaj bawił chętnie wraca ponownie, po moc kolejnych wrażeń. Jeśli lubcie muzykę lat 70., 80. czy 90., to miejsce będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem na weekendową imprezę wśród przyjaciół i znajomych! Klub działa już ponad 10 lat, a mimo to wciąż przybywa jego zwolenników. Atelier mieści się przy samym brzegu morza, dlatego warto imprezować tutaj od zachodu do wschodu słońca. Atmosfera i widoki będą naprawdę niezapomniane!
Club Sixty9
Muzyka lat 70. I 80. Zachęca wszystkich do szalonego tańca. To również jedyny klub w Sopocie, który otwarcie informuje o tym, że jest przyjazny dla osób homoseksualnych. Znajduje się w domu przy ulicy Kościuszki 68. W weekendy imprezy są naprawdę gorąco, a po 22 rzadko można dostać się już do środka. Wchodzą tylko najszybsi, którym udało się przejść dość ostrą selekcję przy wejściu. Liczy się tam przede wszystkim doskonała atmosfera, ale także szacunek do innych osób.
Czekolada
To znana sieciówka, której kluby możemy znaleźć między innymi w Łodzi czy w Poznaniu. Jeśli chodzi o muzykę, to nigdy nie można być pewnym co zaserwuje nam danego dnia DJ. Tutaj wszyscy bawią się przy najnowszych, zmiksowanych hitach. Imprezy są naprawdę niesamowite, gorące i niezapomniane. Czekolada znajduje się w bliskim sąsiedztwie Monciaka, a więc przy samym centrum. Istnieje również możliwość rezerwacji specjalnej loży lub też vip-room’u w którym możecie spokojnie spędzić czas z przyjaciółmi. To świetne miejsce na przykład na imprezę urodzinową. Zdecydowana większość gości to studenci i osoby w wieku poniżej trzydziestu lat.
Kongo bar
Maskotką tego klubu jest ogromny sztuczny goryl, który zaprasza imprezowiczów na niezapomniane party w każdy weekend w okolicy Monciaka. Klimat imprez jest zawsze iście wakacyjny, więc nawet zimą możecie poczuć się jak na tropikalnej wyspie. W tygodniu studenci mogą wybrać sobie kilka dni w które wejdą do klubu zupełnie za darmo.
Mewa Towarzyska
To jeden z młodszych klubów w Sopocie, ale zdążył już urosnąć do rangi najlepszych miejscówek na imprezę w mieście. Parkiet w każdy weekend pełen jest imprezowiczów całego Trójmiasta, którzy wiernie wracają do ulubionego klubu. Muzyka, do której możecie się tutaj pobawić do głównie funk, pop, rock, ale także miksy, które na bieżąco tworzone są przez DJ’ów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *