Serwis Trójmiejski

Twój portal informacyjny

Najlepszy serwis z demotywatorami w sieci

Demotywatory to prawdziwy fenomen polskiego internetu, który bawi jego użytkowników nieprzerwanie już od ponad dekady. Chociaż swoje źródło mają w Stanach Zjednoczonych, bardzo szybko podbiły naszą rodzimą sieć. Dzisiaj wciąż poszukiwane są codziennie przez Polaków w każdym wieku i poprawiają humor niezliczonej ilości osób. Strona redmik.pl to miejsce, w którym można odnaleźć najlepsze demotywatory w sieci. Sprawdź, co warto o niej wiedzieć.

Czym są demotywatory?

W dzisiejszych czasach ciężko spotykać osobę, która nigdy nie natknęła się w sieci na, chociażby, jeden demotywator. Charakterystyczne czarne tło, obrazek i podpis będący celnym komentarzem to forma, która przez ostatnie kilkanaście lat na dobre zadomowiła się na rodzimych stronach internetowych. A czym dokładnie są demotywatory? Swoje źródło mają one w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstały jako parodia plakatów motywujących pracowników do osiągania coraz lepszych wyników. Obrazki z krótkim, chociaż bardzo celnym i ironicznym komentarzem były dokładnym zaprzeczeniem pierwowzoru. Przedstawiały rzeczywistość, taką, jaka faktycznie jest. Z czasem zostały one masowo tworzone przez internautów, a w sieci zaczęły powstawać poświęcone im strony internetowe.

Fenomen demotywatorów – dlaczego nie gaśnie?

Z pewnością wiele osób zastanawia się, dlaczego demotywatory na tak długo zagościły w sercach internautów. Nawet pomimo tego, że szczyt ich popularności minął, wciąż gromadzą wokół siebie mnóstwo osób z różnych grup społecznych, w różnym wieku i różnej płci. Poświęcone im strony nadal dobrze funkcjonują, a rozwinięcie się social mediów wcale nie zaszkodziło demotywatorom – wręcz przeciwnie, dzięki serwisom takim jak Facebook docierają one do jeszcze większej liczby osób. W czym tkwi ich fenomen?

Przede wszystkim w szczerości. Demotywatory zawsze przedstawiały rzeczywistość w nieprzesłodzony, ironiczny, a często wręcz cyniczny sposób. Za ich pomocą można było trafnie i celnie opisać różnego rodzaju zjawiska społeczne, skomentować warunki życia, wykpić pewne postawy, a nawet zastosować komentarze polityczne. Na przestrzeni lat okazało się to niezwykle potrzebne.

Warto także wspomnieć o egalitarności demotywatorów. Każdy użytkownik internetu ma do nich dostęp i może stworzyć swój własny obrazek z komentarzem. Dzięki temu możliwość dotarcia ze swoją opinią albo spostrzeżeniem do dużej ilości osób stała się realnie możliwa. Jeżeli demotywator zyskiwał dużo lajków, trafiał „na główną” a wtedy z łatwością stawał się wiralem. Daje to możliwość wykazania się, skupia uwagę internautów wobec konkretnych zagadnień i problemów. Demotywatory są odpowiedzią na różnego rodzaju kryzysy i niepokoje społeczne. Jednocześnie zaś pozwalają trafnie komentować codzienne i przyziemne sprawy. To ta szerokość zastosowania sprawia, że demotywatory nie znikają z przeglądarek internetowych milionów osób na całym świecie. Co więcej, nic nie wskazuje na to, aby wkrótce miało tak się stać.

Redmik.pl – najlepsze demotywatory bez cenzury

Ponieważ istotą demotywatorów jest celne i ironiczne komentowanie rzeczywistości, ważne jest to, aby umożliwiały one wyrażanie swoich poglądów, niezależnie od tego, jak bardzo kontrowersyjne się one nie wydają. Niestety, wiele miejsc w sieci ciągle nie dopuszcza do głównej strony demotywatorów, które mogą wydawać się zbyt „ostre” w treści, niezależnie od tego, czy dotyczą one polityki, czy relacji międzyludzkich. Z pomocą przychodzi serwis redmik, na którym możemy odnaleźć najlepsze demotywatory bez cenzury.

Odwiedzenie strony redmik.pl gwarantuje nie tylko codzienną rozrywkę, ale także porcję trafnych komentarzy na temat otaczającej nas rzeczywistości i sytuacji społecznej. Ponieważ strona jest bardzo przejrzysta i intuicyjna, z łatwością możemy odnaleźć na niej takie demotywatory, które nas akurat interesują. Znajduje się tam zarówno dział z obrazkami przeznaczonymi jedynie dla dorosłych, jak i wiele innych działów tematycznych. Demotywatory pogrupowane są na kategorie, co sprawia, że z łatwością znajdziemy tak to, czego szukamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *