Serwis Trójmiejski

Twój portal informacyjny

Powerbanki z nadrukiem idealnym gadżetem reklamowym

Powerbanki reklamowe cieszą się coraz większą popularnością, gdyż stanowią nie tylko stosunkowo tanią formę promocji firmy, ale również realną wartość dla obdarowanego. Jako, że każdy z nas lubi otrzymywać coś za darmo, warto zainwestować w gadżety reklamowe, jednakże konieczne jest zadbanie o ich dobrą jakość. W przeciwnym razie można uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego i wręcz zniechęcić do siebie potencjalnych klientów. Wręczenie komuś słabej jakości upominku sprawi, że firma będzie kojarzona z bylejakością i tego typu gadżet reklamowy będzie zwykłą stratą pieniędzy. Praktycznym prezentem z pewnością jest powerbank, po który sięgają na co dzień tysiące osób. Niemalże każdy bowiem korzysta z elektronicznych urządzeń, a ich bolączką jest nagłe rozładowanie się baterii. Z pomocą przychodzą powerbanki z logo firmy, które stanowią mobilną formę reklamy. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Powerbanki z nadrukiem idealnym gadżetem reklamowym

Wiele osób codziennie korzysta z urządzeń elektronicznych w postaci laptopów, smartfonów czy też tabletów, co niestety wymaga regularnego ładowania ich baterii. Nie zawsze jednak pod ręką jest jakieś źródło zasilania, co niestety może być dla wielu prawdziwą tragedią. Bez energii elektrycznej urządzenie automatycznie się wyłączy i to w najmniej oczekiwanym momencie. Może się to wiązać ze stratą niezapisanych danych i z wieloma innymi nieprzyjemnymi w skutkach sytuacjami. Nic więc dziwnego, że powerbanki cieszą się tak dużą popularnością, gdyż dzięki nim można naładować przenośne urządzenie bez konieczności podłączania go do sieci. Kobiety w swoich torebkach oprócz szminki, mają też m.in. właśnie powerbanki. Wykorzystują to również firmy, które decydują się na zamówienie powerbanków ze swoim logo, dzięki czemu mogą za stosunkowo nieduże pieniądze promować swoją markę. Klient, który otrzymał prezent w postaci power banku, może zabrać go e sobą niemalże wszędzie, a więc taki gadżet może dotrzeć do znacznie większego grona odbiorców niż inne formy marketingu.

Smartfony są obecnie tak rozbudowane pod względem technologicznym, że wiele osób wręcz się z nimi nie rozstaje na krok, ale niestety im większy wyświetlacz i intensywność użytkowania, tym szybciej takie urządzenie się rozładowuje. Wręczenie klientowi power banku ze spersonalizowanym nadrukiem to gwarancja tego, że gadżet nie trafi do kosza czy też nie skończy na dnie szuflady, ale będzie noszony przez niego niemalże wszędzie. Ponadto otrzymanie wartościowego upominku wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, która zapada na długo w pamięci obdarowanego. Jest to zatem doskonała forma reklamy, która nie nadwyręży firmowego budżetu. Power bank będzie regularnie używany przez długi czas. Można je zarówno zadrukować, jak i ozdobić grawerem. Bogata i zróżnicowana oferta sprawia, że do wyboru jest kilkadziesiąt modeli powerbanków w różnych kolorach, kształtach i wzorach. Można także umieścić na ich powierzchni swój slogan reklamowy. Takim wyjątkowym prezentem można obdarować zarówno młodych ludzi, jak i biznesmenów, stałych odbiorców oraz kontrahentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *