Serwis Trójmiejski

Twój portal informacyjny

Wybierasz się nad morze? Przyda ci się aplikacja do parkowania!

Wyjazd nad morze to świetny sposób na udany urlop. W ramach przygotowań do niego należy uwzględnić kwestie związane z transportem oraz parkowaniem, co pozwoli zaoszczędzić sporo cennego czasu i pieniędzy.

Parkowanie nad morzem – o tym warto pamiętać!

W popularnych miejscowościach nad morzem takich jak np. Gdańsk czy Kołobrzeg kierowcy często narzekają na trudności ze znalezieniem miejsca postojowego. Jest to główny powód, dla którego decydują się na korzystanie z płatnych parkingów – poza tym nie zawsze w rachubę wchodzi zostawienie samochodu na darmowym parkingu. Warto przy tej okazji pamiętać o rozwiązaniach, które ułatwiają parkowanie. Aplikacja – Gdańsk to doskonały przykład miasta, gdzie jest ona strzałem w dziesiątkę – pozwala uiszczać opłat za parkowanie szybko i wygodnie, co dla każdego kierowcy jest dużym udogodnieniem.

Jak korzystać z aplikacji do parkowania?

Aplikacja Pango powstała z myślą zarówno o użytkownikach prywatnych, jak i biznesowych. Trzeba zainstalować ją na smartfonie i aktywować konto. System umożliwia rejestrację również przez telefon oraz za pośrednictwem elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie aplikacji. Łącząc kartę płatniczą z kontem klienta lub doładowując konto w przedpłacie, można w prosty i wygodny sposób płacić za parkowanie. Aplikacja – Kołobrzeg to kolejne miasto, w którym się ona przydaje – ułatwia też zlokalizowanie auta, ponieważ telefon zapamiętuje jego położenie.

 

Aplikacja do parkowania – zamiast parkometru

Omawiana aplikacja jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych parkometrów. Kierowca nie musi martwić się o to, czy ma drobne w kieszeni oraz stać w kolejce po bilet. Opłatę za postój uiszcza poprzez aplikację, a co ważne, jej wysokość jest adekwatna do rzeczywistego czasu postoju. Aplikacja ma bowiem funkcję sekundowego naliczania, co daje kierowcy pewność, że nie zapłaci on więcej, niż powinien. Korzystając z parkometrów, trzeba brać poprawkę na to, że opłaty są naliczane za każdą rozpoczętą godzinę parkowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *