Serwis Trójmiejski

Twój portal informacyjny

Piękny hotel nadmorski

Hotel nadmorski to obiekt, który powinien być ulokowany najwyżej 150 metrów od od pięknej, szerokiej bałtyckiej plaży z widokiem na morze. Hoteli nadmorskich jest sporo. Na ich tle wyróżnia się hotel Nadmorski w Gdyni. Hotel Nadmorski jest położony nad samym morzem. Hotel posiada certyfikaty ISO oraz HACCAP. Hotel Nadmorski zapewnia wygodne pokoje, wyśmienitą kuchnię.

Hotel udostępnia dobrze wyposażone centrum konferencyjne, co umożliwia zorganizowanie konferencji, spotkań biznesowych. Przede wszystkim hotel Nadmorski jest umiejscowiony w spokojnej i cichej okolicy, lecz odległość do centrum Gdyni jest łatwa do pokonania. Dodatkowo gościom udostępniany jest monitorowany, podziemny garaż.

Pobyt w hotelu Nadmorskim gwarantuje możliwość skorzystania z różnorodnych topograficznie terenów leśnych, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, natomiast spacer plażą pozwoli na dotarcie do Sopotu i Gdańska.

Gośćmi hotelu nadmorskiego byli m.in. Bronisław Komorowski, Lech Wałęsa, Lady Pank, Smokie, Anna Maria Jopek, Jerzy Stuhr, Marysia Seweryn, Edyta Bartosiewicz, Oliwier Janiak, Jerzy Buzek, Cezary Pazura, Ania Dąbrowska, Kajetan Kajetanowicz, Ray Wilson, Dawid Podsiadło, Agnieszka Holland, Magda Gessler, Robert Kubica, Vaya Con Dios, Tomasz Kot i inni.

Hotel gwarantuje nieograniczony dostęp do internetu bezprzewodowego i LAN, udostępnia taksówki hotelowe, miejsca parkingowe, elastyczność cenową. Hotel Nadmorski jest położony blisko takich obiektów jak basen portowy, korty tenisowe, nadbrzeże. Celem Hotelu Nadmorskiego jest stworzenie obiektu, który łączy w sobie funkcje hotelu i obiektu sanatoryjno-leczniczego.

Hotel Nadmorski szczyci się indywidualnym podejściem do klienta, zapewnieniem nowoczesnych wnętrz, systematycznym podnoszeniem świadomości i kwalifikacji pracowników, przestrzeganiem obowiązujących przepisów. Sami goście umieszczają bardzo pochlebne opinie na temat pobytu w hotelu Nadmorskim. Na plus jest zaliczana przede wszystkim bliskość do morza jak również do miasta. Podkreślany jest profesjonalizm obsługi, czystość pilnowana przez pracowników i dbanie o doinformowanie turysty o wszelkich możliwych okazjach i udogodnieniach.

Istotne jest, że na miejscu jest możliwość skorzystania z zabiegów SPA w instytucie Genesis, który dysponuje siłownią, sauną i wanną z hydromasażem. Dodatkowo z hotelu Nadmorskiego roztacza się widok na Zatokę Gdańską. Tuż przy hotelu Nadmorskim biegnie ścieżka rowerowa, z której można korzystać, gdyż hotel wypożycza rowery. Każdy pokój w hotelu oferuje minibar i telewizor. Hotel Nadmorski zapewnia bezpłatny parking na zewnątrz budynku, natomiast za dodatkową opłatą udostępnia podziemny garaż. Bezpłatne jest również WiFi. ścieżka rowerowa i nadmorska promenada to dostępne dla turystów 2 kilometry spaceru lub jazdy rowerem. Należy podkreślić, że pokoje są klimatyzowane i bardzo przytulne. Wysoko przez gości oceniane jest położenie hotelu Nadmorskiego. Hotel oferuje pokoje trzyosobowe, apartament z 1 sypialnią, pokój dwuosobowy typu Business, pokój jednoosobowy typu Business oraz pokoje jedno- i dwuosobowe.