Czy opłaca się skorzystać z usługi pedicure hybrydowego?

0
1565

Popularność lakierów hybrydowych opiera się na jakości powłoki oraz jej trwałości. Równomierne rozłożenie pigmentu gwarantuje tu wyśmienity efekt estetyczny, natomiast możliwość wykonania koloryzacji w salonie kosmetycznym lub własnym domu pozwala kobiecie na wybór najbardziej komfortowego rozwiązania. Zdecydowanie najczęściej mówi się jednak o manicure hybrydowym, choć pedicure przy pomocy tego typu lakierów również jest możliwy i wykonywany przez stylistki. Efekt? Równie profesjonalnie zbudowana powłoka, co ta na dłoniach, a przy tym możliwość dopasowania jej do wykonanego manicure – już niedługo będzie to istotna kwestia dla kobiet lubiących spędzać czas na plaży, czy też nad basenem. Co jednak z opłacalnością takiej stylizacji? Czy trwałość lakieru nie jest tu mniejsza niż na dłoniach? Przekonajmy się.

Pedicure hybrydowy – szczegóły stylizacji

Pierwszą informacją, którą trzeba sobie uświadomić, jest to, że pedicure hybrydowy niczym nie różni się pod względem wykonania stylizacji od koloryzacji w ten sposób paznokci dłoni. Oznacza to, że także i tutaj stylistka podejmuje się:
– obróbki płytki paznokcia,
– obróbki skórek oraz usunięcia zrogowaciałych tkanek,
– zmatowienia płytki dla zapewnienia lakierowi lepszej przyczepności,
– nałożenia bazy, dwóch warstw koloru oraz wybranego topu, aby zagwarantować trwałość na poziomie 3-4 tygodni.
Podobnie jest tu także, jeśli chodzi o poddanie kolejnych warstw procesowi utwardzania. Salon kosmetyczny stosuje tu więc lampy UV lub LED, co oczywiście równa się różnemu czasowi naświetlania lakieru (istotna jest w tym wypadku między innymi moc lampy).

Opłaca się skorzystać z tej usługi?


Zdecydowanie warto rozważyć opcję skorzystania z pedicure hybrydowego, gdyż ze względu na swoją odporność na uszkodzenie lakieru może on być strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o elegancką stylizację paznokci (zwłaszcza w porze letniej, a także dla kobiet lubiących odwiedzać baseny i sauny). Tym, co przemawia za opłacalnością tego rodzaju koloryzacji paznokci, jest także:
– fakt, iż jest to doskonała propozycja dla kobiet mających niewiele czasu, dużo podróżujących oraz preferujących jednocześnie modny i subtelny styl,
– lepsze odżywienie płytki paznokcia ze względu na większe odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi koloryzacjami (paznokcie są twardsze i wyglądają zdrowiej),
– możliwość zadbania podczas zabiegu o wygląd swoich stóp i paznokci (już samo przygotowanie ich do zabiegu i obróbka przy pomocy frezarki mogą dzięki certyfikowanej stylistce osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące efekty, a przy tym oszczędzić kobiecie wiele czasu i wysiłku).

Bogaty wybór i brak ograniczeń!

Jeśli przyjrzymy się bliżej asortymentowi lakierów hybrydowych, to bardzo szybko możemy zauważyć, iż jest to asortyment niezwykle różnorodny. Można wręcz powiedzieć, że nie stawia on przed kobietą żadnych ograniczeń zarówno jeśli chodzi o stylizację płytki paznokcia, jak i w przypadku tego, co można robić, gdy ma się w ten sposób wystylizowane dłonie czy stopy. Warto więc zwrócić uwagę na to, że wielobarwny świat lakierów hybrydowych jest nie tylko ozdobą, ale i funkcjonalnym dodatkiem – do 4 tygodni bez odprysków, zarysowań i z gwarancją profesjonalnego efektu wizualnego (również, jeśli chodzi o pedicure wykonany tą metodą).

Tajemnice pedicure hybrydowego odkryliśmy dzięki pomocy i wskazówkom Lakieryhybrydowe.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here